Dieta pudełkowa Warszawa – poznaj LightDiet

Dieta pudełkowa Warszawa – poznaj LightDiet

LightDiet słynie z tego, że gotuje smacznie i zdrowo! Dlatego catering dietetyczny może pochwalić się całą rzeszą zadowolonych klientów w całej Polsce! Warto wspomnieć, że usatysfakcjonowanych odbiorów nieustannie przybywa. Dieta pudełkowa Warszawa dostępna jest nie tylko w stolicy! Znajdziecie ją w największych miastach, takich jak Poznań, Kraków, Wrocław, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Trójmiasto, Katowice i wiele innych. Catering dietetyczny dostarczany jest bezpłatnie w strefach dowozu. Klient swoje posiłki otrzymuje każdego dnia, codzienne rano w godzinach wczesnoporannych. Cały pakiet dań na cały dzień przygotowywany jest przez kucharzy każdego poranka. Posiłki są smaczne, zdrowe, zbilansowane, a co najważniejsze nie powtarzają się! Klienci mogą liczyć na różnorodność smaków z całego świata. 

Co dostarczy mi dieta pudełkowa Warszawa?

Dieta pudełkowa Warszawa dostarcza w szczególności białko, tłuszcze i węglowodany w odpowiednich proporcjach. Diety dostępne są w różnych wariantach kalorycznych tak, aby spełnić oczekiwania i zapotrzebowanie żywieniowe różnych klientów. Co więcej, zadaniem posiłków jest pokrycie dziennego zapotrzebowania na witaminy, makro i mikroelementy. Zdrowe, lokalne, świeże, sezonowe i nieprzetworzone produkty są skarbnicą składników odżywczych i pierwiastków niezbędnych do odpowiedniego funkcjonowania organizmu. W posiłkach nie znajdziesz konserwantów, barwników i polepszaczy smaku i koloru. Dobrze jest się zdecydować się na pięć posiłków dziennie i spożywać je o tej samej porze każdego dnia. Dla organizmu istotna jest regularność i stałe pory przyjmowania posiłków. To klucz do sukcesu nie tylko w procesie odchudzania, ale po prostu do zdrowego stylu życia. 

Poproś o pomoc dietetyka!

Jeżeli nie wiesz, na jaką dietę oraz na jaką kaloryczność powinieneś się zdecydować, poproś dietetyka o konsultację! Podczas wywiadu telefonicznego, specjalista na podstawie twojego wieku, wagi, aktywności fizycznej lub jej braku, preferencji żywnościowych, dolegliwości zdrowotnych oraz alergii pokarmowych, wybierze dietę szytą na miarę twoich oczekiwań!