Solano — oprawki wysokiej jakości, na które Cię stać tylko u e-okularnicy.pl!

Solano — oprawki wysokiej jakości, na które Cię stać tylko u e-okularnicy.pl!

Solano — oprawki na okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi!

Słońce w większości z nas wzbudza przyjemne i pozytywne emocje. Polska leży w klimacie, którym niestety nie mamy go za dużo, dlatego każdy słoneczny dzień staramy się maksymalnie wykorzystywać. Niestety bez odpowiedniej ochrony oczu może nam się przytrafić ból głowy, trudności z widzeniem i ogólny światłowstręt. Solano oprawki, które wyposażone są w specjalne magnesy z przodu umożliwiające zamontowanie specjalnych nakładek przeciwsłonecznych. Oprawki korekcyjne mające standardowe szkła nie zawsze radzą sobie z silnym słońcem, dlatego sensownym rozwiązaniem są właśnie nakładki przeciwsłoneczne.

Porządne oprawki z nakładkami na magnes dla dzieci!

Coraz więcej dzieci zmaga się z wadą wzroku, która może być naprawdę uciążliwa. Aby zapewnić dziecku bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu, warto wyposażyć je w okulary z nakładkami na magnes. Marki oprawek korekcyjnych z nakładką: Polar Vision, Jens Hagen, Liw Lewant, Success oraz Solano. Oprawki dla dzieci powinny być szczególnie wytrzymałe i bezpieczne. Wszystkie oferowane przez e-okularnicy.pl oprawki z nakładkami przeciwsłonecznymi cechują się idealnymi parametrami, a także ponadprzeciętną wytrzymałością. Nakładki mają przyciemniane soczewki trzeciej kategorii z filtrem UV 400 oraz dodatkowy filtr polaryzacyjny, który odpowiedzialny jest za redukcję oślepiających odbić promieni słonecznych.

Szkła Essilor — soczewki fotochromowe Essilor Orma 1.5 8 generacji o standardowej grubości

Szkła Essilor Orma 1.5 Transitions 8 generacji są niezwykle łatwe w czyszczeniu, dzięki powłoce antyrefleksyjnej Crizal Easy PRO. Jakość specjalnej technologii Transitions oraz wyjątkowej odporności na zabrudzenia powłok Crizal zawiera także: krótki czas zaciemniania się i rozjaśniania, gwarancję właściwego postrzegania barw otoczenia, doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV i olśnieniem słonecznym oraz intensywne zabarwienie na słońcu.